Tesla opent zesde showroom
Het Nederlandse dealernetwerk van Tesla krijgt steeds meer vorm. Het merk opent nu een nieuwe service- en verkoopvestiging op industrieterrein Geograaf in Duiven, bij Arnhem om de hoek. Tesla Arnhem, zoals de vestiging heet, is het zesde verkooppunt in Nederland. Later dit jaar volgt nog een showroom met werkplaats in Utrecht.
Geïnteresseerden kunnen nu bij zes verkooppunten terecht voor een interactieve kennismaking met Tesla. Bezoekers kunnen met behulp van displays en de Tesla Design Studio de auto geheel naar eigen smaak samenstellen.
De Tesla Model S, die wordt geassembleerd in de fabriek in Tilburg, is te bewonderen in de showrooms in Amsterdam, Amsterdam Zuidoost, Eindhoven, Den Haag, Tilburg en nu dus ook in Duiven (Arnhem).
Specificaties Tesla Model S
Actieradius
| Stad – Winter | 495 km |
| Snelweg – Winter | 370 km |
| Gecombineerd – Winter | 430 km |
| Stad – Zomer | 730 km |
| Snelweg – Zomer | 475 km |
| Gecombineerd – Zomer | 585 km |
Accu en Opladen
| Accu Capaciteit | U |
| Locatie Laadpoort | Linkerzijde - Achter |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| Laadvermogen | 16.5 kW AC |
| Laadtijd (0→370 km) | 7u0m |
| Laadsnelheid | 73 km/u |
Meer specificaties op EV-Database.nl
Nog geen reacties